Nazywam się Paweł Nowakowski. Moim hobby, a zarazem pasją są tworzenie stron www oraz marketing internetowy. Swoją przygodę w branży informatycznej zacząłem jeszcze w szkole średniej. Od 2005 do 2009 roku pracowałem jako freelancer, tworząc głównie strony internetowe w oparciu o systemy Mambo oraz Joomla!. Poza realizacją swoich projektów starałem się udzielać w społeczności tych systemów, pomagając użytkownikom w rozwiązywaniu problemów. Wspólne zmagania pomogły mi poznać szczegółowo Mambo oraz jego „następcę” Joomla!. Od połowy 2009 roku prowadzę własną firmę „Safi Studio”.

Poza projektowaniem i tworzeniem stron internetowych do moich hobby należą sport oraz modelarstwo. Po godzinach pracy staram się aktywnie spędzać czas. Przeważnie grywam w piłkę halową oraz siatkówkę. Modelarstwo pasjonuje mnie pod względem możliwości tworzenia czegoś z niczego. Jednym z projektów, którym mogę się pochwalić jest stworzenie modelu samochodu RC sterowanego przy pomocy kierownicy podłączonej do komputera.

Przedstawiając siebie, chciałbym także wspomnieć o moim „dziecku”, które z każdym dniem rozwija się i zrzesza wokół siebie coraz większą społeczność. Safi Studio to agencja interaktywna, w której ofercie można znaleźć takie pozycje jak tworzenie stron www, hosting czy też marketing internetowy. Safi Studio tworzy grupa pasjonatów współpracujących na zasadzie coworkingu.

Jako założyciel firmy Safi Studio nie mogę powiedzieć, że osiągnięcie mojego celu było szybkie i łatwe. Nigdy bym tego nie dokonał gdyby nie społeczność internetu pomagająca takim ludziom jak ja. Liczne tutoriale, blogi czy też fora umożliwiły mi wkroczenie na rynek oraz rozwój w branży informatyki. Mam nadzieje, że blog, który postanowiłem otworzyć pomoże innym w pogłębianiu swojej wiedzy oraz zainteresowań.

Pozdrawiam,
Paweł Nowakowski.